O nás

Naša spoločnosť začala aktívnu činnosť v roku 2014 a to čerpaním betónu a predajom betónu v rámci Košíc a okolia.

V spolupráci so spoločnosťou LU-MAXX Slovakia s.r.o. sme schopný čerpať betóny do najťažšie dostupných miest na stavbách. Výložníky mobilných čerpadiel od 24 do 58 metrov, s čerpacími jednotkami od 90 do 160m3 hodinového výkonu vieme nasadzovať aj do nonstop betonáží vďaka kvalitne školenému teamu strojníkov. Rok 2019 bol pre nás špecifický zriadením strediska v Lučenci. Práce mobilnými čerpadlami vieme týmto krokom ponúkať nielen na Východnom Slovensku ale už aj na Strednom Slovensku cez spoločnosť MK betón s.r.o.

Postupnými skusenosťami pri betóne sme neskôr začali aj s predajom dielov na čerpadla a autodomiešávače. V roku 2019 naše služby rošírujeme o dodávky dielov na mobilné a stacionárne betonárne rôznych výrobcov ako aj špeciálnou zákazkovou výrobou na jednotlivé komponenty. Naše výrobné stredisko v Košiciach vyrába oterové plechy do bubnov autodommiešávačov.

V servisnom stredisku denne prijímame stroje z rôznými poruchami, či domontážami rôzného príslušenstva podľa priania zákazníka. Taktiež značný podiel na servisných prácach tvoria výmeny oterových závitov autodomiešávačov, násypných a výsypných lievikoch, žľaboch, výmeny oterových dielov, potrubia, opráv hydrauliky či podvozkových častí vozidiel.

Pre zlepšovanie služieb a urýchlenie dodávky dielov sme od roku 2020 rozšírili naše skladové zásoby, ktoré sme naším školeným personálom schopný čo najskôr zasielať priamo na miesto udané zákazníkom.